CEE koppelstekker IP44 3P/32A 230V
€ 12,00Prijs
incl.Btw
ABL CEE contactdozen.
Zeer robuust materiaal!
| Aansluiting | Schroefklemmen |
| Aantal polen | 3 |
| Aardingspen | 6h |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Gewicht | 228g |
| IP-aanduiding | IP44 |
| Kabelingang | Wartel |
| Kleur | Blauw |
| Merk | ABL |
| Model | Koppelstekker |
| Nominale spanning | 230V |
| Nominale stroom | 32A |

