CEE stekker IP44 3P/16A 400V
€ 6,00Prijs
incl.Btw
ABL CEE contactdozen.
Zeer robuust materiaal!
| Aansluiting | Schroefklemmen |
| Aantal polen | 3 |
| Aardingspen | 6h |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Gewicht | 109g |
| IP-aanduiding | IP44 |
| Kabelingang | Wartel |
| Kleur | Blauw |
| Merk | ABL |
| Model | Stekker |
| Nominale spanning | 230V |
| Nominale stroom | 16A |

