CEE stekker IP44 5P/32A 400V
€ 10,00Prijs
incl.Btw
ABL CEE contactdozen.
Zeer robuust materiaal!
| ansluiting | Schroefklemmen |
| Aantal polen | 5 |
| Aardingspen | 6h |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Gewicht | 232g |
| IP-aanduiding | IP44 |
| Kabelingang | Wartel |
| Kleur | Rood |
| Merk | ABL |
| Model | Stekker |
| Nominale spanning | 400V |
| Nominale stroom | 32A |

