CEE wandstopcontact IP44 5P/16A 400V
€ 12,00Prijs
incl.Btw
ABL CEE contactdozen.
Zeer robuust materiaal!
| Aansluiting | Schroefklemmen |
| Aantal polen | 5 |
| Aardingspen | 6h |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Gewicht | 259g |
| IP-aanduiding | IP44 |
| Kabelingang | Van bovenuit of aan de achterzijde |
| Kleur | Rood |
| Merk | ABL |
| Model | Wandstopcontact |
| Montagetype | Opbouw |
| Nominale spanning | 400V |
| Nominale stroom | 16A |

