Loodaccu 12V 18Ah
€ 90,00Prijs
incl.Btw
Voor het verzenden van deze batterijen is er een extra verzendkost van € 12,00 / batterij in de prijs verrekend. Dit omwille van het gewicht van de batterij.
Specificaties
| Spanning (V) | 12 V |
|---|---|
| Merk | Vabo |
| Capaciteit | 18000 mAh |
| Length | 181.0 mm |
| Weight | 5750 g |
| Width | 76.0 mm |
| Systeem | Lead-Acid |
| Height | 167.0 mm |
| Connectie | Bolt and nut = dia 6mm - T3 |

