Loodaccu 12V 26Ah
€ 135,00Prijs
incl.Btw
Voor het verzenden van deze batterijen is er een extra verzendkost van € 12,00 / batterij in de prijs verrekend. Dit omwille van het gewicht van de batterij.
Specificaties
| Spanning (V) | 12 V |
|---|---|
| Merk | Vabo |
| Capaciteit | 26000 mAh |
| Length | 166.0 mm |
| Weight | 9250 g |
| Width | 175.0 mm |
| Systeem | Lead-Acid |
| Height | 125.0 mm |
| Connectie | M5 - threaded post - T12 |

