Loodaccu 12V 8.5Ah
€ 45,00Prijs
incl.Btw
Specificaties
| Spanning (V) | 12 V |
|---|---|
| Merk | Vabo |
| Type | LC-R129CH1 - HR1234WF2 - GP1270F2 - PG12V9 - CT9-12 |
| Capaciteit | 8500 mAh |
| Length | 151.0 mm |
| Weight | 2704 g |
| Width | 64.0 mm |
| Systeem | Lead-Acid |
| Height | 93.5 mm |
| Connectie | Faston 250 = 6.3mm T2 |

